ZAPRASZAM DO PEŁNEJ OFERTY MOICH SZKOLEŃ

W swojej pracy trenerskiej zawsze istotne jest dla mnie to, aby uczestnicy szkolenia mieli jak największe szanse zrealizować swoje oczekiwania, związane z wybranym przez siebie tematem. W salach szkoleniowych spotykam się z nauczycielami, urzędnikami, przedsiębiorcami i ich zespołami, ale też z psychologami, pedagogami, kuratorami sądowymi i rodzinnymi, czy rodzicami. Współprowadzę także szkolenia dla specjalistów medycznych, w tym przede wszystkim fizjoterapeutów.

  • Rozwijanie kompetencji nauczycieliszkolenia dla nauczycieli, Rad Pedagogicznych – m.in. bezpieczeństwo psychiczne i emocjonalne uczniów, cyberprzemoc i mowa nienawiści, profilaktyka agresji w szkole, wspieranie kompetencji społecznych i emocjonalnych uczniów, profilaktyka uzależnień, budowanie zespołu w oparciu o empatię i wartości.
    Dowiedz się więcej >>

  • Wspieranie potrzeb uczniówwarsztaty w szkołach – Trening Zastępowania Agresji, cyberprzemoc i mowa nienawiści, praca z własnymi emocjami, profilaktyka zdrowa psychicznego i uzależnień.

  • Wspieranie kompetencji wychowawczych rodzicówprofilaktyka agresji, cyberprzemoc i mowa nienawiści, profilaktyka zachowań ryzykownych i uzależnień, budowanie wspierających relacji z dzieckiem, wspieranie dziecka w budowaniu adekwatnego obrazu siebie, Trening Kontroli Złości w wychowaniu.

  • Rozwijanie kompetencji specjalistówpsychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, kuratorów sądowych i rodzinnych – Certyfikowane Szkolenie Trenerskie Treningu Zastępowania Agresji.

Dołącz do KILKUSET zadowolonych absolwentów certyfikowanego szkolenia trenerskiego Treningu Zastępowania Agresji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU