Od kilku lat, w ramach współpracy z firmą GoodBooks, mam przyjemność spotykać się szkoleniowo z bibliotekarzami z całego kraju. Wspieram ich w zakresie kompetencji społecznych i emocjonalnych, komunikacji i szeroko pojętego budowania relacji z czytelnikami.

W tym roku, z wielką radością będę realizowała szkolenia w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci, pt.: „Praca online w instytucji kultury – kompetencje społeczne i emocjonalne w pracy z trudnym odbiorcą”.

goodbooks

Szkolenia w ramach stypendium

W ramach stypendium przeprowadzę szkolenia o tym, jak dbać o komunikację i relacje z trudnym użytkownikiem, zwłaszcza będąc z nim w kontakcie online. To temat, którym biblioteki w całym kraju interesują się już od jakiegoś czasu, szukając dobrych sposobów na trudne sytuacje. Prowadząc w tym zakresie warsztaty staram się pokazywać, że to, jak sobie poradzimy w trudnych sytuacjach zależy od tego, w jaki sposób zadbamy o swoje emocje i potrzeby. Na ile będziemy potrafili je zidentyfikować, ponazywać i zaopiekować się nimi. Praca nad sobą, jak zawsze, prowadzi do budowania lepszych relacji z innymi.

Po szkoleniu, w oparciu o doświadczenia uczestników, moje spostrzeżenia, naszą wspólną, warsztatową pracę, powstanie raport który, mam nadzieję, będzie pomocny i inspirujący dla wszystkich, którzy chcą popracować nad budowaniem relacji z trudnym, wymagającym klientem.

Zaglądajcie na moją stronę, raport zostanie opublikowany już w sierpniu!

„Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”

Ostatnie wpisy

Dołącz do KILKUSET zadowolonych absolwentów certyfikowanego szkolenia trenerskiego Treningu Zastępowania Agresji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU